

- Nederland.TVJongeren.TVNederland.TVSpelletjes.TV
- Amusement.TVKennis.TVNieuws.TVSporten.TV
- Beurs.TVKinderen.TVOndernemen.TVTalentenjacht.TV
- Cultuur.TVKook.TVOnrecht.TVVaartuig.TV
- Formule1.TVLachen.TVOranje.TVVerkiezing.TV
- Gamen.TVMensen.TVPolitiek.TVVoertuig.TV
- Geloof.TVMode.TVReis.TVVoetbal.TV
- Gezondheid.TVMuziek.TVSerie.TVWeer.TV
- Informatief.TVNatuur.TVSpeelfilm.TVWoon.TV
09-12-2022
De oefenwedstrijd van Vitesse tegen Racing Club de Strasbourg Alsace is afgelast. Beide ploegen zouden vrijdagmiddag tegen elkaar spelen in Ferreiras (Albufeira), maar vanwege de toestand van het veld in het Estádio da Nora vond het duel geen doorgang. Wij spreken met aanvoerder Matúš Bero over het niet doorgaan van het oefenduel en de omstandigheden in Portugal.
Kees Jansma, Suse van Kleef en Mo Amrabat over Nederland - Argentinië. * Claude is de nieuwe muzieksensatie in Nederland. * Maarten van Ooijen wil overgewicht bij kinderen aanpakken.
Fi is er kapot van dat ze het huis echt kwijt is. Ze zal Bram zelf moeten opsporen en ze komt uit bij een notaris, die hopelijk meer weet. In het verleden maken Wendy en Mike duidelijk dat Bram geen kant op kan. Hij moet wel meegaan in hun plan om het huis te verkopen. In het heden gaat Fi op pad met een groep vrienden, waaronder Merle. Ze hebben een openhartig gesprek.
Muzikale hoogtepunten van het 3voor12 Song van het Jaar festival 2022 in de Maassilo, Rotterdam. Deze 38ste editie optredens van o.a. Son Mieux, Warhaus, WIES, Personal Trainer, Banji, The Haunted Youth, Charlotte Adigéry & Bolis Pupul en Prins S. en de Geit.
Voor de volledige aflevering, klik op de onderstaande link: Klik hier dit weekoverzicht gaan Willem en Jeroen nog even in op de rechtszaak van David Icke van vandaag. Verder wordt in deze uitzending ingegaan op energie, onteigening boeren, de zogenaamde ophef over de FvD en andere groeperingen, de terechte ophef over de staatsgreep en het uitvoeren van de EDBC en de digitale ID waarmee het parlement buitenspel is gezet. Ook hebben Jeroen en Willem het nog over censuur en de Twitter rel, alles komt naar boven! We hadden overal gelijk in: dat er censuur is gepleegd op antivaxxers en mensen die tegen het narratief zijn, medische onderwerpen. De lange lijst overlijdens. Juridisch: oneigenlijke bestuursbevoegdheden die worden ingezet tegen andersdenkenden. Agenda 2030 dendert door maar vertoont wel breuken. --- Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen. Waardeer je onze video's? Help ons in de strijd naar een eerlijker Nederland, vrij van censuur en Steun Café Weltschmerz en word Stamgast! Klik hier je onze nieuwsbrief ontvangen in je mailbox? Klik hier je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik hierboven dan op Abonneren!
Met in deze uitzending: -Profvoetballer Bart Vriends, straatvoetballer Soufiane Touzani en WK-megafan Loes Haverkort over het WK. -Franky en Coen reizen sinds het begin van de oorlog met een frietkraam door Oekraïne. -Martin van Waardenberg over de film Ome Cor.
Rapport over steun aan Syrische strijders. De regering nam grote risico's met een steunprogramma aan Syrische strijdgroepen. Het is onduidelijk waar de steun, miljoenen euro's aan materiaal, is terechtgekomen en hoeveel groeperingen er zijn gesteund. * CEO Essent over prijsplafond. Hoe bereiden energiebedrijven zich voor op de nieuwe situatie? Te gast: Resi Becker, bestuursvoorzitter van energieleverancier Essent. * Oppositiepoliticus cel in voor verspreiden nepnieuws. De Russische oppositiepoliticus Ilja Jasjin heeft volgens de rechtbank in Moskou nepnieuws verspreid en krijgt een celstraf van 8,5 jaar. Te gast: correspondent Iris de Graaf.
Een aaneenschakeling van de grootste hits die vertolkt werden in de Toppop-studio. Op veler verzoek zijn de gehele clips te zien. Het archief van Toppop is eindeloos groot en zeer bijzonder. In de jaren 70 en 80 kwamen de grootste artiesten naar Toppop om hun hits ten gehore te brengen. Vaak bedachten ze bijzondere acts om hun muziek zo veel mogelijk op te laten vallen. We bekijken de hele optredens van de grootste artiesten van weleer, zoals Blondie, Boney M en The Doobie Brothers.
Kennisquiz onder leiding van Astrid Joosten waarin twee duo's het tegen elkaar opnemen in twaalf vragen. Wie heeft de meeste vragen goed en raadt het antwoord?
Realityprogramma waarin de confrontaties tussen rechter en burger in verschillende rechtbanken in Nederland worden gevolgd.
De vampier is altijd een rijke inspiratiebron geweest voor filmmakers, met name de bekendste: Dracula. Francis Ford Coppola maakte een Dracula-verfilming, Roman Polanski waagde zich aan het fenomeen vampier. Maar deze aflevering gaat vooral ook over acteren, met Tom Cruise, Klaus Kinski en Nicolas Cage. Welke acteur is zo gek een kakkerlak te eten voor een rol? Cage dus, in Vampire's Kiss.
Zangcompetitie waarin de vraag centraal staat: wie zitten er achter de maskers? De panelleden doen hun uiterste best om de identiteit van de karakters te achterhalen en met hun speculaties punten te verdienen.
Na Harry & Meghan komen Suzan en Freek nu ook met een eigen documentaire. We bespreken het met Ronald Molendijk. En wat is de slechtste slogan van Nederland en waarom scheiden mensen met Kerst? Aan tafel: Jort Kelder, Yesim Candan, Wierd Duk en Debby Gerritsen.
De Angel of Death zit achter Leo aan, maar Piper spreekt per ongeluk een spreuk uit waardoor elke man op Leo lijkt. De Angel of Destiny komt op bezoek en vertelt hun dat het lot van Leo is dat hij zal sterven. The Angel of Destiny biedt een deal.
Vere woont in het oude huis van haar opa en oma in Utrecht. De student weet niet hoe ze met de bruine meubels een modern interieur kan creëren. Theo-Bert helpt haar en brengt het studentenhuis meteen in een kerstsfeer. Maar wel speciaal voor de studenten met een zo klein mogelijk budget. * Chef-kok Sharon de Miranda gaat aan de slag voor de zoetekauwen onder ons. Ze maakt een heerlijke trifle van mascarpone en appel. * Het is herfst en de bomen zijn omgetoverd in prachtige herfstkleuren. Bioloog Arnold van Vliet vertelt in het Arboretum in Wageningen waar die kleuren vandaan komen en hoe het gesteld is met de herfst in de loop der jaren.
Het trainingskamp van Vitesse in Portugal komt komende zondag ten einde. Wij spreken met hoofdtrainer Phillip Cocu over de reden om Portugal weer te verlaten.
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijker. En op NPO 1 extra met gebarentaal.
De mooiste documentaires, achtergrondprogramma's en persoonlijke verhalen van de regionale omroepen.
Gekko's, varanen, kameleons, krokodillen en slangen: ze komen allemaal uit dezelfde dierenfamilie van reptielen. Pascal ontmoet reptielendeskundige Sterrin. Zij weet alles over de verschillende soorten en ze is helemaal gek op slangen. Wendel en Liza maken een vlog over reptielen.
Regionaal nieuws met landelijke uitstraling, gemaakt door de NOS en de regionale omroepen.
Gesprek met de minister-president over actuele ontwikkelingen in de politiek. Het interviewteam bestaat uit Xander van der Wulp, Arjan Noorlander en Mariëlle Tweebeeke.
De badkamers hebben de teams wakker geschud en tot het uiterste gedreven. Ze zullen zich moeten herpakken voor de volgende grote uitdaging.
Nieuw onderzoek: lager schooladvies door slechte luchtkwaliteit in klaslokalen * Animo om Oekraïners op te vangen neemt af * Ouders in Canada klagen makers van het populaire spel Fortnite aan
Thomas krijgt een woedeuitbarsting als hij ontdekt dat Douglas de app waarmee je stemmen kunt veranderen, niet van zijn telefoon heeft verwijderd. Brooke confronteert Thomas met zijn bemoeienis met haar huwelijk. Ridge doet Taylor een romantisch aanzoek.
Martin Garrix Radio - Episode 431 ? Hero is out now: Klik hier 0:27 Martin Garrix & JVKE - Hero 3:07 Prash – Come To Me 8:42 Nimino, Alex Arcoleo - The Gallery 10:48 KVSH, Schillist, Ray X Ben - Be Someone (fuii Remix) 13:32 Ceas - Memories 18:00 Lenno - Your Body 21:42 Clean Bandit, Elley Duhé - Don’t Leave Me Lonely (Punctual Remix) 25:07 Jengi - Bel Mercy 28:55 Nautik - Hold Up 31:59 Alok - Kill Me 33:59 Calabasas - Gory Love (Ship Wrek Remix) 35:35 Billen Ted - People Ain’t Dancing (feat. Kah-Lo) 38:01 Louis The Child - The City Is Mine 39:43 Vintage Culture - Fractions 44:00 Firebeatz - Lose My (Super Clean Edit) 46:41 TV Noise - The Afterparty 49:19 Julian Jordan – DuDuDu 52:31 Martin Garrix & Justin Mylo - Find You (feat. Dewain Withmore) 56:14 Martin Garrix - We Are The People feat. Bono & The Edge (Martin Garrix Remix) Turn on subtitles for the official lyrics! ???? Subscribe to my channel: Klik hier turn on notification so you never miss one of my videos! ???? ???? Come hang out with me and STMPD RCRDS artists on our Discord server: Klik hier Martin Garrix: Facebook: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier STMPD RCRDS YouTube: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Martin Garrix Top Music Videos: Used To Love: Klik hier Days: Klik hier On Life: Klik hier Klik hier To Be Lonely: Klik hier The Name Of Love: Klik hier For You: Klik hier Far Away: Klik hier Klik hier #Radio #Episode431 #STMPDRCRDRS
In Hellendoorn gaat Rani op bezoek bij de familie Van de Peppel. Zij leren haar van alles over de midwinterhoorn-traditie. Wordt zij ook van haar sokken geblazen door de Faker?
Op vrijdag 9 december behandelde de rechtbank in Haarlem een zaak over het verbod dat de staatssecretaris van Justitie en Veiligheid had opgelegd aan David Icke om twee jaar het Schengengebied in te reizen. Jeroen Pols en Mordechai Krispijn zullen in gesprek gaan met David Icke over wat er nu verder zal gebeuren. --- Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen. Waardeer je onze video's? Help ons in de strijd naar een eerlijker Nederland, vrij van censuur en Steun Café Weltschmerz en word Stamgast! Klik hier je onze nieuwsbrief ontvangen in je mailbox? Klik hier je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik hierboven dan op Abonneren!
Mijn allergrootste droom komt uit. Een echte grijpmachine in mijn eigen slaapkamer, dat is echt TE GEK! Samen met mijn vriendinnetje uit Nederland testen we het uit en gaan we een super spannende wedstrijd aan. Bekijk ook het kanaal van @muziekmetdanique ? Insta: @MeisjeDjamila ? Twitter: @DjamilaTweets ? TikTok: DjamilaLy * Klik hier Iedere ????????????????????????????, ???????????????????????????????? en ???????????????????????? een nieuwe video op mijn kanaal ???????????????????????????????????????? Deze video bevat geen betaalde samenwerking of gekregen producten. Alle meningen zijn mijn persoonlijke uitingen en niet beïnvloed door andere partijen. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Check Klik hier voor meer info.
? Bedankt voor het kijken naar deze video! Bekijk hier mijn TRUIEN EN NOG MEER VETTE SHIT: Klik hier Bestel hier mijn eigen boek: Klik hier Abonneer voor meer plezier: Klik hier Mij dagelijks volgen? Neem een kijkje hier: - Snapchat: Gio_141 - Twitter: Klik hier Instagram: Klik hier Mijn Spotify lijst: Klik hier filmpje krijgen van mij? Ga naar deze site: - Klik hier Fanmail opsturen? Straat: Plantageweg 17b (Pico Bello) Plaats: Alblasserdam Postcode: 2951GN ? Afspeellijsten van video's: - Sims 4: Klik hier Video's met familie: Klik hier Fifa pack openings: Klik hier Vlogs: Klik hier Omegle: Klik hier ben Giovanni en ik probeer het publiek op YouTube te entertainen met video's! Al mijn video's zijn in 1080p, dat betekent dus HD! Ik upload video's als Sims 4, maar vooral verhalen over levensgebeurtenissen, vlogs en allerlei challenges en random dingen. Reizen en vloggen vind ik het leukste om te doen. Ik upload ook veel video's met mijn familie, want dat wordt altijd goed ontvangen.
Het is de dag van de kwartfinale Nederland - Argentinië op het WK. Barbara Barend geeft een voorbeschouwing. * Scrooge Live 2022 komt eraan. Live vanuit Dordrecht wordt dit jaar het bijzondere verhaal verteld. Regisseur David Grifhorst en componist Eric van Tijn blikken vooruit. * Robèrt van Beckhoven staat in de keuken en sorteert daarbij voor op kerst. * Marjolijn Touw, Harry Slinger en Rob van de Meeberg spelen in de kerstshow Als de Kerstman komt in de Jordaan. Ze treden op.
Want to hear the entire track? Klik hier live DJ sets? SLAM! invites almost daily the best DJs in our studio. Subscribe to this channel to stay tuned! Don’t forget to subscribe to the SLAM! - YouTube channels: SLAM! – Radio Klik hier – Music Klik hier – Series Klik hier you want exclusive content? Klik hier Your Life
Bizzey, Bas en Indigo kenden elkaar nog niet voor deze opname, maar delen in deze aflevering wel hun diepste geheimen... Wie prikt door de leugens heen en gaat met de winst naar huis? Vragen over de spelregels? Klik hier je niet op onze YouTube-kanalen te abonneren: SLAM! – Radio Klik hier SLAM! – Music Klik hier SLAM! – Series Klik hier Wil jij exclusieve content? Volg ons op Instagram: Klik hier Meer zien van Jay-Jay? Klik hier zien van Bizzey? Klik hier zien van Bas? Klik hier zien van Indigo?Klik hier Music, Play Life. SLAM!
Lifestyleprogramma met dagelijkse inspiratie voor een lekker leven in en om het huis.
We praten je bij over de laatste beursnieuwtjes, beleggersproducten en cryptotrends. Met analisten en experts blikken we vooruit op de beursweek en behandelen we beleggersdilemma's.
ACTIE! Luister 4 MAANDEN GRATIS naar ons op PODIMO! Ga naar: Klik hier #affiliate Abonneer gratis op mijn kanaal via: Klik hier UITVERKOOP Klik hier MIJ VIA SOCIAL MEDIA ? INSTAGRAM - Klik hier TIKTOK - @OnneDi ? TWITTER - Klik hier FACEBOOK - Klik hier E-MAIL MANAGEMENT ZAKELIJK EN ADVERTEREN - romee@amillionfaces.nl
Abonneer op dit kanaal: Klik hier video: Klik hier kledinglijn ? Klik hier speel ook games! Die kan je hier vinden ? Klik hier je alleen korte & grappige momenten zien? Klik dan hier: Klik hier naam is Enzo Knol en ik upload elke dag om 4 uur een vlog! Abonneer je op mijn kanaal zodat je alles kan bekijken wat ik mee maak: Klik hier me op: Instagram: Klik hier Alle afspeellijsten ? ? EnzoKnol Vlogs 2601 t/m 2800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2401 t/m 2600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2201 t/m 2400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2001 t/m 2200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1801 t/m 2000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1601 t/m 1800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1401 t/m 1600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1201 t/m 1400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1001 t/m 1200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 801 t/m 1000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 601 t/m 800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 401 t/m 600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 201 t/m 400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1 t/m 200: Klik hier Minecraft Seizoen 3: Klik hier Minecraft Seizoen 2: Klik hier Minecraft Seizoen 1: Klik hier Minecraft mini games: Klik hier EnzoKnol Meetings: Klik hier vette peace ?
Max Verstappen was the most complete driver from head-to-toe in 2022. Join Jolyon Palmer and Bernadette Collins for a unique look at the physical make-up of our two-time World Champion, and what makes him so unbeatable. For more F1® videos, visit Klik hier F1®: Klik hier
Videoclip van het Kerstliedje met Annemarie: Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar! Nederlandse versie van I wish you a Merry Christmas and a Happy New Year! Minidisco wenst je een Vrolijk Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar! Kijkwijzer: AL TEKST van VROLIJK KERSTFEEST Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest En een Gelukkig Nieuwjaar Zing samen dit lied En kijk elkaar aan Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest En een Gelukkig Nieuwjaar We wish you a Merry Christmas We wish you a Merry Christmas We wish you a Merry Christmas and a Happy New Year Good tidings we bring To you and your kin We wish you a Merry Christmas And a Happy New Year Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest En een Gelukkig Nieuwjaar Zing samen dit lied En kijk elkaar aan Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest En een Gelukkig Nieuwjaar Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest We wish you a Merry Christmas Ik wens je een Vrolijk Kerstfeest En een Gelukkig Nieuwjaar Meer weten over minidisco? Kijk en volg ons op: WEBSITE: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier | Kids Songs @Minidisco | Kinderliedjes
Videoclip van het Kerstliedje met Annemarie: Stille nacht, heilige nacht, David’s zoon, lang verwacht… Minidisco wenst je een Vrolijk Kerstfeest en een Gelukkig Nieuwjaar! Kijkwijzer: AL TEKST van STILLE NACHT HEILIGE NACHT Stille Nacht, Heilige Nacht David’s zoon, lang verwacht Die miljoenen eens zaligen zal Wordt geboren in Bethlehem’s stal Hij der schepselen Heer Hij der schepselen Heer Hulploos Kind, Heilig Kind Dat zo trouw zondaars mint Ook voor mij hebt ge u rijkdom ontzegd Wordt ge op stro en in doeken gelegd Leer me u danken daarvoor Leer me u danken daarvoor Stille Nacht, Heilige Nacht Vrede en heil wordt gebracht Aan een wereld, verloren in schuld Gods belofte wordt heerlijk vervuld Amen! Gode zij eer Amen! Gode zij eer Meer weten over minidisco? Kijk en volg ons op: WEBSITE: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier | Kids Songs @Minidisco | Kinderliedjes
Abonneer op ons YouTube-kanaal via Klik hier Volg Heracles Almelo ook op: Klik hier Klik hier Klik hier ???? En de Heracles Almelo App
Kijk hier zaterdag 10 december vanaf 15:00 uur naar het competitieduel tussen AZ Onder 17 en PSV. ? Abonneer je op het YouTube-kanaal van AZ! Klik hier Volg AZ ook via: ???? Facebook | Klik hier Twitter | Klik hier Instagram | Klik hier Snapchat | Klik hier AZ eSports | Klik hier
Paul Rem, senior conservator van Paleis Het Loo, is in Brussel en ontmoet daar de royaltyjournalist van VTM, Wim Dehandschutter. Wim neemt Paul mee naar de koninklijke hotspots van de hoofdstad van België. Het Koninklijk Paleis, waar de koning en koningin werken, en het kasteel van Laken, waar het gezin van koning Filip woont. Tijdens hun stadstour drinken ze een kop koffie bij brasserie Royal en vertelt Wim over koninklijke koekblikken, die elk jaar op de markt komen en een lange historie hebben. Verder: prins William en prinses Catherine waren in Boston bij de uitreiking van de Earthshot Prize.
Naast zeer verrassende baksels van Elizabeth Lopez, de winnares van Heel Holland Bakt seizoen 2020-2021, krijgen we ook de ultieme tips en tricks van Meester Patissier én Meester Boulanger Robèrt van Beckhoven.
Vitesse heeft de derde trainingsdag in Portugal afgewerkt. De voorbereiding op de tweede seizoenshelft is in volle gang.
Toto, Sassa, Koning Koos en Finnie spelen kermis in de keuken: ze mogen touwtje trekken. Iedereen wint een koekje, wat lekker. Buiten gaan ze ook kermis spelen. Koning Koos is een draaimolen.
Train uw brein. Naarmate iemand ouder wordt, wil het geheugen nog wel eens iets minder scherp worden. Dit programma geeft u de kans om het geheugen te trainen. Met eenvoudige oefeningen en opdrachten leert u binnen de kortste keren weer meer te onthouden dan u gewend was.
Wilt u investeren in uw gezondheid? Meedoen betekent dat u al een kwartier beweegt van het aanbevolen dagelijkse half uur.
Feyenoord is deze week begonnen aan de voorbereiding op de tweede seizoenshelft. De eerste sparringpartner komt uit België: KV Oostende. Kijk live mee naar het oefenduel op Varkenoord, dat om 13:00 uur begint. ABONNEER ?? Klik hier Koop alle officiële Feyenoord-merchandise bij de Feyenoord Fanshop: Klik hier ??? #Feyenoord VOLG ONS OOK OP: ?? Instagram: Klik hier TikTok: Klik hier Facebook: Klik hier Twitter: Klik hier
Te gast zijn politiek commentator De Telegraaf Wouter de Winther, voormalig hoofdagent in Eindhoven Ivo Recourt en hoofdredacteur Helden Magazine Barbara Barend. Met hen hebben we het over de excuses voor het slavernijverleden van het kabinet, geweld en agressie tegen politieagenten en over het WK in Qatar.
Buurman Ron en Fenna hebben een spraakverwarring over scheiden. Ron denkt bij scheiden aan afval, Fenna aan ouders die uit elkaar gaan. Twee zusjes weten hoe het is als je ouders gescheiden zijn en vertellen hierover. Samen met zanger Diggy Dex zingt Fenna het lied 'Los bij Elkaar'. Dit en meer!
In deze poppenshow ontvangt presentator 'Opper de Pop' tafelgasten, muzikanten en side kicks als Nico de Neushoorn en Peter Allesweter. Achter de schermen probeert opnameleider Berny de chaotische boel bij elkaar te houden.
In deze serie Dit ben ik laten kleuters uit verschillende Europese landen zien hoe ze wonen en wat hun dagelijkse bezigheden zoal zijn.
Marie verzamelt kaartjes die in koekendozen zitten. Ze moet nog 1 kaartje hebben: De gouden ster. Samson wordt verplicht om de hele tijd koeken te eten, want Marie koopt massaal dozen om dat éne kaartje te vinden.
Lou moet weg voor een geheim ritueel met zijn mede Palochisis, maar Kiri mist hem zo erg dat ze moet huilen.
Bumba, Bumbalu en Bumbina verkennen samen met al hun vriendjes op een grappige, wonderlijke en educatieve wijze de wereld waarin ze zich bevinden.
RONDLEiDING DOOR EiGEN ROBLOX PRETPARK ( 8x over de kop achtbaan!) | Luan Bellinga #151 Klik hier BELLINGA FILM Klik hier 6U NiEUWE VLOG DUIMPJE OMHOOG ABONNEER GRATIS OP ONZE KANALEN! ? Klik hier or Klik hier BELLiNGA'S SHORTS ????Klik hier KANALEN: (upload als uitkomt) Luan Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier OP STELTEN" De Bellinga's (OFFICIAL MUSIC VIDEO)) Klik hier “FIËSTA” - De Bellinga’s [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier “DANSEN” ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier ???? - Lucilla Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier KERSTMiS ( als we samen zijn) ???? - De Bellinga’s [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier MiJN ALLERBESTE VRiEND ?? - Lucilla Bellinga & KADO [ OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier HET VERGETEN PIETJE - Luan Bellinga, Coole Piet & Danspiet [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier ???? "HERRiE" ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier SAMEN DE WERELD AAN Klik hier iK KAN NiET WACHTEN ???? -Lucilla Bellinga Klik hier PANIEK OP HET KASTEEL Luan Belllinga Klik hier VRiENDENBOEKJE ???? Klik hier ONS BELLiNGA BOEK ( best seller!) ???? Klik hier BEKIJK HiER "LUCKY LUAN” (de serie) ???? Klik hier COWBOY (Vet Geweldig) ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier VAN SiNT ???? - Luan Bellinga & Coole Piet [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier OMHOOG ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier BELLiNGA'S - Droomboom ????(Officiële videoclip) Klik hier BELLiNGA'S - Volg je hart ???? (Officiële videoclip) Klik hier zijn Daniel 42 Fara 34 Luan 10 Lucilla 7, Luxy 3 ,Lucius Klik hier #FAMILIEVLOGGERS.NL Daniel@Bellinga.TV of bel 0031651896005 ? Klik hier MAIL STUREN? Bellinga International Management t.a.v. De Bellinga's van FamilieVloggers.nl Rolderdiep 18 8032 TM Zwolle Nederland 6 nov 2013 1e vlog: Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier Klik hier 2015: Klik hier & Daniel maken al graag 10 jaar lang een daily video dagboekje. Het word dus niet special gemaakt voor kinderen, maar voor ons zelf, herinneringen te kunnen opslaan voor ons en de kinderen voor later. En is niet bewust voor boven de 18 jaar en ouder gemaakt. Al onze videos voldoen volledig aan de Youtube Family and Childproof guidelines. Video bevat geen betaalde samenwerking. Voor info over richtlijnen, Klik hier
This week the world lost an incredible force of good, the godmother of the modern documentary, Julia Reichert, whose groundbreaking work inspired countless filmmakers that followed — including 17-year-old Michael Moore in 1971 when he drove his parents' car to Ann Arbor to watch her first film, Growing Up Female, a subversive feminist documentary, in an auditorium on the University of Michigan campus. Years later, they would become friends, and today on Rumble, Michael pays tribute to Julia. Also, fresh off the United States Men’s soccer team’s loss in the 2022 World Cup, Michael shares his take on the world’s game of football, and gives one final push to Rumble listeners to Get Out the Vote for Senator Raphael Warnock before the final midterm runoff election in Georgia this Tuesday. For more of Michael’s work, subscribe to his Substack at MichaelMoore.com. ******************** Episode underwriters: 1) Anchor.fm can help you start your own podcast. Go to anchor.fm to learn more. 2) National Geographic Documentary Films and Picturehouse present Oscar-nominated and Emmy Award-winning filmmaker Matthew Heineman’s latest documentary, Retrograde, available to stream on Disney+ and Hulu this December. ******************** Write to Mike: mike@michaelmoore.com Send in a voice message: Klik hier
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijkers, met gebarentaal.
Met het laatste nieuws, gebeurtenissen van nationaal en internationaal belang en de weersverwachting.
Het gesprek met de minister-president met gebarentaal over actuele ontwikkelingen in de politiek. Het interviewteam bestaat uit Xander van der Wulp, Arjan Noorlander en Mariëlle Tweebeeke.
